Współpraca  • Firmom i sklepom z branży zoologicznej (i nie tylko) oferuję recenzowanie produktów. Wszystko według prostego i sprawdzonego mechanizmu: otrzymany produkt (zabawkę/przysmak/karmę/akcesoria zarówno dla psów, jak i kotów) testuję (a właściwie testujeMY) pod każdym możliwym względem. W tym czasie pstrykam zdjęcia, nagrywam filmy, wstawiam posty na facebooku i instagramie. Umieszczam również logo wraz z linkiem odwołującym do strony.

DOTYCHCZAS NAM ZAUFALI:


 Shaggy Brown


http://apetete.pl/dla-psa.html

https://propetsklep.pl/


   • Fundacjom, Stowarzyszeniom i Organizacjom działającym na rzecz zwierząt oferuję współpracę polegającą na prowadzeniu szkoleń podnoszących kwalifikacje wolontariuszy, pomoc przy organizacji wydarzeń w danym mieście lub regionie a także inne, wspólnie ustalone działania. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Popieram również przeróżne akcje zwiększające świadomość opiekunów psów lub kotów, dotyczących ich dobrostanu, czy dotykające problemu bezdomności.

WSPÓŁPRACUJĘ Z:
  • SPECJALIŚCI i ludzie z pasją. Działalność szkoleniowa wymaga poznawania coraz to nowych ludzi, zawodowo zajmujących się zwierzętami. Którzy kochają to co robią, bo to ich świat. Czasami znani, czasami w cieniu. Dlatego chcę ich tutaj przedstawić. Jedynie tych, których znam osobiście, którym dobro zwierząt leży na sercu, i których mogłam podziwiać "w akcji". Być może odnajdziecie tu najlepszą psią szkołę w mieście, niezawodnego opiekuna na czas wyjazdów, behawiorystę lub naprawdę dobry jakościowo sklep zoologiczny czy też salon strzyżenia. A może już ich znacie?

POLECAM:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz